| Rozmiar | 26,5x9,7x4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 640ml |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Nazwa produktu | Przenośny, wielokrotnie używalny, chłodniejszy zbiornik do piwa, lodowa cegła, 90 ml, superabsorbent |
|---|---|
| Wielkość | 20 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| typu | Materiały do izolacji cieplnej |
|---|---|
| Grubość | 1,5 CM i dostosowane |
| Przewodność cieplna | ≤0,002 W / mk |
| gęstość | ≤ 5 kg / m2 |
| Siła kompresji | ≥ 0,12 MPa |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biały Czerwony Żółty Niebieski |
| Nazwa produktu | Przenośne przechowywanie żywności Butelka wina Uchwyt na piwo Cooler Ice Cube Eco Friendly |
|---|---|
| Rozmiar | 7,5 * 2,5 cm, 80 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| OEM | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Hurtownie 6.4 * 1.5 cm Mini BPA Free Round Cold Gel Ice Pack Holder do chłodziarki do piwa |
|---|---|
| rozmiar | 6,4 * 1,5 cm, 45 ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Stosowanie | Piwo, wino, napoje |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Plastikowa zamrażarka do żywności o okrągłym kształcie Uchwyt na piwo Żelowe kostki lodowe do torby |
|---|---|
| rozmiar | 8,8 * 2 cm, 100 ml |
| Przyjazne dla środowiska | tak |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | HDPE Super Mini izolowany uchwyt na puszkę piwa z gumowym pierścieniem |
|---|---|
| Rozmiar | 6,4 * 1,5 cm, 45 ml |
| Typ | bezludny |
| Stosowanie | Piwo |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |
| rozmiar | 34,5 * 15,5 * 2,7 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Inside liqulid | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |