| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Nazwa produktu | OEM bpa free wielokrotnego użytku chłodziarka do lodów na lunch z płytą eutektyczną na chłodną torbę |
|---|---|
| Rozmiar | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub dostosowane! |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | Zestaw chłodzący do lodówki chłodzącej lunch wielokrotnego użytku OEM bez BPA z płytą eutektyczną do |
|---|---|
| rozmiar | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 12.2*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | chłodzenie SAP |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Rozmiar | 20,5*19*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał zmiany fazy |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |