| Nazwa produktu | 25 * 20 * 1 cm Ultra Thin Gel Ice Pack do żywności, kostka lodowa wielokrotnego użytku do torby chło |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Waga | 290g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 12.2*12.2*2 cm |
|---|---|
| Waga | 180g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | OEM 220ml BPA free plastikowa lodówka żelowa niebieski pakiet chłodzący dla dzieci torba chłodząca |
|---|---|
| Wielkość | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | Plastiki HDPE wolne od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |