| Nazwa produktu | Długotrwałe rozgrzewające okrągłe opakowania wielokrotnego użytku spożywczego do torby termicznej na |
|---|---|
| rozmiar | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| OEM | TAk |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa sztucznego PP |
| Rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel lub proszek chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Wolny od BPA żelowy worek chłodzący wielokrotnego użytku PCM z przemianą fazową do transportu szczep |
|---|---|
| Rozmiar | 31*28,5*3 cm |
| objętość | 2000ml |
| Stosowanie | Piwo, uchwyt na puszkę do wina |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Nazwa produktu | Żelowy worek na lód z twardej plastikowej skorupy dla fanów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| rozmiar | 21 * 10 * 5,2 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Zamrażarka Gel Cute Ice Packs Box na lunch Cooler Bag, OEM Kids Cool Pack |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Długotrwała torba chłodząca wielokrotnego użytku Ice Slim Lunch Gel Ice Pack do świeżej żywności |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 CM / 5,04* 5,04 * 0,55 cala / każdy pakiet lodowy |
|---|---|
| Pojemność | 200 g / szt / 3 uncji / każdy pakiet lodowy |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Żel chłodzący (SAP) |
| typu | Termiczny |