| Nazwa produktu | Dostosuj plastikową chłodnicę wody HDPE z aprobatą do żywności do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Plastikowe ultracienkie opakowanie na lód, duże opakowania na lód wielokrotnego użytku do pudełka na |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Food Grade Sztywne plastikowe wielokrotnego użytku ultracienkie żelowe opakowania na lód Pudełko na |
|---|---|
| Wielkość | 19 * 12,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, tak. |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Profesjonalny, zdrowy, ultracienki wkład do lodu HDPE Materiał zewnętrzny do przechowywania żywności |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA chłodnica z tworzywa sztucznego HDPE do chłodzenia napojów na zewnątrz |
|---|---|
| rozmiar | 19*15*2,5 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Nietoksyczne, przyjazne dla środowiska, izolowane ultracienkie okłady z żelem chłodzącym do torby na |
|---|---|
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał | PE+SAP/CMC |
| Typ | bezludny |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | Niebieski, można go dostosować. |
| Rozmiar | 35x22x3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |