| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 35,5 * 15,5 * 2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodziwo chłodzące |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 34,5 * 15,5 * 2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Rodzaj | Pudełko chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla pudełka EPP | 58*38*54 cm |
| Rozmiar wewnętrzny do skrzynki EPP | 53*30*47 cm |
| Pojemność skrzynki EPP | 74,7 l |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| Nazwa produktu | Wysokowydajny pojemnik do przechowywania materiałów izolacyjnych dla logistyki łańcucha chłodniczego |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 46x46x46cm |
| Wymiar wewnętrzny | 35x35x35cm |
| Pojemność | 42L |
| Waga | 3 kg |
| Nazwa produktu | Fit & Fresh Cool Cooler Slim Gel Lunch Box Cooler Pack / Ice Block OEM |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Ekologiczne chłodziarki Ultra cienkie okłady z lodu do jedzenia / piwa 15 cm x 10 cm x 1 cm |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez FDA 260Ml Thermal Hard Block Ultra Thin Ice Pack do torby chłodzącej |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5 * 17,5 * 1,2 cm, 260 ml |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez SGS, ultra cienki żel chłodzący do lodówek z żelem chłodzącym wewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar | 19*15*1.2 cm |
| Pojemność | 260ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE wielokrotnego użytku; |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |