| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*15*15 cm cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 100 gramów |
| Wewnątrz | 600 ml cegły lodowej |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 15*15*14 CM |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 400g |
| Wewnątrz | 380 ml cegły lodowej |
| Nazwa produktu | twarda plastikowa powłoka żelowa z lodem dla fanów |
|---|---|
| rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | OEM Chłodziarka do obiadu wielokrotnego użytku Ice Brick Ultra Thin Ice Pack z żelem chłodzącym |
|---|---|
| Wielkość | 19 * 12,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, tak. |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Żelowy worek na lód z twardej plastikowej skorupy dla fanów |
|---|---|
| ROZMIAR | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400G |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód HDPE o pojemności 600 ml do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | OEM / ODM Food Grade Bento Ice Chillery Ultra cienkie opakowania z lodem dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | plastik HDPE wielokrotnego użytku |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Żel chłodzący (SAP) |
| typu | Termiczny |