| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP klasy spożywczej |
| kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 13x3cm |
|---|---|
| Waga | 280g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP klasy spożywczej |
| kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | 20 * 20 * 1,5 cm kwadratowe wielokrotnego użytku twarde pojemniki na lód z tworzywa sztucznego do po |
|---|---|
| rozmiar | 20 * 20 * 1,5 cm lub dostosowane |
| ODM | Witamy |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | materiał o przemianie fazowej |
| Wielkość | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 13x3cm |
|---|---|
| Waga | 280G |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |