| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Duże okrągłe zestawy grzewcze z materiału PCM do przemiany fazowej wielokrotnego użytku dla zwierząt |
|---|---|
| rozmiar | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| OEM | tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa PP |
| Rozmiar | 32*11*2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 580 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | +55 materiał grzewczy |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | 1100ml Okrągłe pakiety ciepła wielokrotnego użytku Pcm Kuchenka mikrofalowa dla zwierząt domowych |
|---|---|
| ROZMIAR | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| Oem | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa sztucznego PP |
| rozmiar | 23,5x3cm |
|---|---|
| waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | PP klasy spożywczej |
| kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |