| Nazwa produktu | Cool Bag Okłady z lodu Żel Zimny PCM Materiał zmieniający fazę do torebek / pudełek chłodzących |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący - SAP CMC lub PCM |
| Zabarwienie | Biały |
| Nazwa produktu | Zamrażarka wielokrotnego użytku z twardego plastiku Chłodnica eutektyczna Ice Pack Materiał zmiennof |
|---|---|
| Wielkość | 25*20*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 1000ML |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 43,8 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |