| Wielkość | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Waga | 230g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP - 0 stopni |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 24,5*24,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1038 g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały pojemnik z niebieskim żelem, można również dostosować |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 18*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | Dostosuj kostkę lodu do lodówki do lodówki zastępującej lód do lodówki |
|---|---|
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 200 ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |