| Nazwa produktu | Plastikowy pakiet lodu, zestaw żelu do zamrażania do chłodzenia napojów w stojaku na wino |
|---|---|
| Wielkość | 21 * 13,5 * 1,5 lub dostosowane |
| Pojemność | 560 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | VPU Materiał izolacyjny Medycyna Ice Cooler Box na 2-8 stopni |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 47*31*36.5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 36*22*25 cm |
| Pojemność | 19,8 l |
| Waga | 3 kg |
| Rozmiar | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 19,5*17,2*3 cm |
|---|---|
| Waga | 750G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| ROZMIAR | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Rozmiar | 35x22x3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| Rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |