| Nazwa produktu | Cukrzycowe przenośne torby na insulinę z tkaniny oxford z klockami chłodzącymi z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*9,5*5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 19*8*4 cm |
| Waga | 400g |
| W środku | Kostka lodu 350 ml |
| Nazwa produktu | Ultra cienki niebieski żel wielokrotnego użytku Ice Pack Plastikowy lód lodowy z aprobatą CE / FDA |
|---|---|
| Rozmiar | 17,5 * 11,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Ekologiczny | Tak |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm lub dostosowane |
|---|---|
| Pojemność | 380ml |
| Rodzaj | Termiczny |
| Kolor | CZERWONY NIEBIESKI ŻÓŁTY |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 28.6*11.2*9 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| rozmiar | 22 * 11 * 1,8 cm; 21,8 * 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4 cm |
|---|---|
| Waga | 300 g; 600 g; 1200 g |
| materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 21,3*14,5*4,3 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 20,5*19*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | Niestandardowa duża, twarda, przenośna lodówka wielokrotnego użytku może pić chłodniejszą cegłę do p |
|---|---|
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
| Tom | 1500ml |
| Stosowanie | Uchwyt na piwo, wino na puszkę |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 33,5*15,5*2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |