| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 33*11*2 cm |
|---|---|
| Waga | 580g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| rozmiar | 19,5*17,2*3 cm |
|---|---|
| Waga | 750g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 36x21x1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Materiał | PE, HDPE+SAP/CMC |
|---|---|
| Kod HS | 3824999990 |
| OEM/przyjazny dla środowiska | - Tak, tak. |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Kolor | Zindywidualizowane |