| Rozmiar | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| rozmiar | 34,5 * 15,5 * 2,7 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Inside liqulid | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Próbowałem też połączyć dwie puste butelki |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Nie żrący piknik wielokrotnego użytku Eutectic Cold Plates Cooler Ice Block do zamrażania |
|---|---|
| Wymiar | 14,3 * 7,7 * 3,8 cm, 17,3 * 9,6 * 3,8 cm, 21 * 11,6 * 3,8 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Ekologiczny | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Niestandardowe twarde plastikowe żele Ice Eutectic Cold Plates Cooler Ice Bricks do transportu |
|---|---|
| Rozmiar | 17*11*1 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 180ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Nazwa produktu | Plastikowe płyty chłodzące eutektyczne, kostki lodu do długotrwałego transportu żywności |
|---|---|
| Wielkość | Wymiary: 16,3*9,5*3,8 cm |
| Pojemność | 400ML |
| Materiał zewnętrzny | Plastiki HDPE wolne od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Nazwa produktu | Plastikowy żel lodowy do wtrysku spożywczego z zamrażarką do chłodzenia piwa |
|---|---|
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Puder chłodzący |
| Rozmiar | 17,3*7*4 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Waga | 350g |
| Kolor | niebieski; można dostosować; |
| Nazwa produktu | HDPE Super Mini izolowany uchwyt na puszkę piwa z gumowym pierścieniem |
|---|---|
| Rozmiar | 6,4 * 1,5 cm, 45 ml |
| Typ | bezludny |
| Stosowanie | Piwo |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |