| Nazwa produktu | HDPE Plastikowy materiał zmieniający fazę PCM Ice Gel Pack Duży do lodówki |
|---|---|
| ROZMIAR | Dostosuj |
| Pojemność | Dostosuj |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał zmiennofazowy PCM |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 85g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | Czerwony niebieski |
| Wielkość | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | niebieski, czerwony, różowy, fioletowy, na zamówienie |
| Rozmiar | 33,5*15,5*2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 10,2 * 3,3 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | żel grzewczy |
| kolory | Niebieski, można dostosować, MOQ to 3000 sztuk |
| Rozmiar | 17,5*12,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | biały pojemnik z kolorowym żelem |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| Rozmiar | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |