| Wielkość | 38,5*29*2cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| Wielkość | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| Rozmiar | 10,8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Wielkość | 16,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| rozmiar | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Rozmiar | 20,5*19*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |