| Nazwa produktu | Przenośne przechowywanie żywności Butelka wina Uchwyt na piwo Cooler Ice Cube Eco Friendly |
|---|---|
| Rozmiar | 7,5 * 2,5 cm, 80 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| OEM | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Okrągły uchwyt na piwo wielokrotnego użytku OEM Cooler Hdpe Twardy plastik 6,4 cm x 1,5 cm |
|---|---|
| Rozmiar | 6,4 * 1,5 cm |
| objętość | 45ml |
| Stosowanie | Piwo, uchwyt na puszkę do wina |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |
| rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku Eutectic Cold Plates Duże bloki zamrażarki do lodów mrożonych |
|---|---|
| Wielkość | 20*18*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 800ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Rozmiar | 17,3*7*4 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Waga | 350g |
| Kolor | niebieski; można dostosować; |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 380g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Insulin Pen Cooler Pocket Size Medical Bag do codziennego przechowywania leków |
|---|---|
| Wielkość | 17.1*3.3*1.8cm, 18.9*4.8*3.2cm, 17.3*6.4*4.1cm |
| Pojemność | 60 ml, 150 ml, 290 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| rozmiar | 21 * 10 * 5,2 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |