| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie SAP / CMC / PCM |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Wielkość | 43,8**20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 52,5**32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebiesko biały |
| ROZMIAR | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Kolory | Biało niebieski |