| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Rozmiar | 33,2*28*2,4 cm |
|---|---|
| Waga | 1700g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo sztuczne HDPE klasy spożywczej, bez BPA |
| Wewnątrz płyn | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Zabarwienie | biały |
| Wielkość | 23,5*19,5*3cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | Niebieski, można go dostosować. |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie SAP / CMC / PCM |
| Kolory | Można je dostosować |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Inside likild | Super chłonny polimer, CMC, PCM |
| Zabarwienie | niebieski |
| Wielkość | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| Wielkość | 18*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |