| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar opakowania na lód | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| rozmiar | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| rozmiar | 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | Czerwony |
| rozmiar | 19 * 15 * 2,5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynu | Nietoksyczny proszek chłodzący |
| typu | Zachowaj zimne i świeże |
| Rodzaj opakowania | 111 sztuk w jednym kartonie |
| rozmiar | 15 * 10 * 1 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | Chłodząca ciecz SAP |
| kolory | biało niebieski |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |