| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 CM / 5,04* 5,04 * 0,55 cala / każdy pakiet lodowy |
|---|---|
| Pojemność | 200 g / szt / 3 uncji / każdy pakiet lodowy |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Żel chłodzący (SAP) |
| typu | Termiczny |
| Rozmiar | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
|---|---|
| Wewnątrz ciecz | żel |
| kolory | Żółty |
| Certyfikaty | FDA SGS MSDS CPSIA |
| Rodzaj opakowania | Pudełko tekturowe |
| Nazwa produktu | Fit & Fresh Cool Cooler Slim Gel Lunch Box Cooler Pack / Ice Block OEM |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 35*15*3,5 cm, 19*15*1,8 cm, 25*15*1,5 cm, 25*15*3,5 cm, 31,5*17,5*1,8 cm. |
|---|---|
| Waga | 1500g 400g 550g 1000g 800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Nazwa produktu | 200ML nietoksyczny sztywny plastikowy pojemnik chłodzący, zamrażarka, kostka lodu do torby na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 25*20*1cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |