| Nazwa produktu | Próbowałem też połączyć dwie puste butelki |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| rozmiar | 52,5 * 32,8 * 3,5 cm |
|---|---|
| waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | 400 ml Niebieska torba chłodząca wielokrotnego użytku Zamrażarka do lodu Pakuje kostki żelowe do żyw |
|---|---|
| ROZMIAR | 16,3 * 9,5 * 3,8 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 400ML |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| rozmiar | 10,8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 17,5*11,5*1 cm |
|---|---|
| Waga | 180g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować! |
| Rozmiar | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Butelka z tworzywa sztucznego HDPE o pojemności 400 ml z lodem do chłodzenia napojów |
|---|---|
| rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Butelka z tworzywa sztucznego HDPE o pojemności 400 ml z lodem do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |