| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Rozmiar | 20,5*19*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Niebieski |
| ROZMIAR | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |