| Nazwa produktu | Ekologiczne, nietoksyczne, sztywne plastikowe bloky lodowe, niebieskie, zamrażalne, 200 ml, torby ch |
|---|---|
| Wielkość | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Mleko z piersi wstrzykiwanej wody Zdejmowane opakowanie z twardego plastiku HDPE z lodem |
|---|---|
| Rozmiar | 20,5*10*5,5 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| ROZMIAR | 52,5 * 32,8 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | zgodnie z twoją temperaturą |
| Kolory | Niebieski, Możliwość dostosowania, Minimalne zamówienie wynosi 3000 sztuk |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA UE |
| rozmiar | 21,3*14,5*4,3 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 32*11*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 38,5*20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biały Czerwony Żółty Niebieski |
| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |