| rozmiar | 31x11x2cm |
|---|---|
| waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | PP klasy spożywczej |
| kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Wielkość | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| rozmiar | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| rozmiar | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |