| ROZMIAR | 14,3*7,7*3,8 cm;17,3*9,8*3,8 cm;21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 280g, 450g, 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| ROZMIAR | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 21,7*15,8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |