Dlaczego Ice Pack może być zimny przez kilka dni?

February 25, 2020

Zasadniczo klienci, którzy mają takie wątpliwości, są powodowani brakiem zrozumienia zasady chłodzenia Ice Pack . Zanim odpowiemy na to pytanie, możemy dać znany przykład z codziennego życia, aby pomóc odpowiedzieć na to pytanie: Dlaczego bank energii może dostarczać energię przez pewien okres czasu? Nie jest nam trudno poznać ten problem. Zasadniczo wiemy o banku mocy. Power bank ma strukturę i medium do przechowywania energii elektrycznej. Może tymczasowo przechowywać moc zewnętrznego środowiska we własnym zakresie za pomocą ładowarki. Gdy sprzęt wymagający energii elektrycznej nie ma zewnętrznego źródła zasilania, wystarczy użyć przewodu zasilającego, aby podłączyć naładowaną ładowarkę i sprzęt elektroniczny, który potrzebuje odpowiedniej mocy, a ładowarka może natychmiast przenieść swoją moc do i jest podłączona do bateria urządzenia elektronicznego razem. Dlaczego lód można schłodzić, główny mechanizm jest podobny do mechanizmu ładowania skarbu. W normalnej temperaturze okład lodowy nie ma zdolności chłodzenia. W tej chwili wystarczy tylko przechowywać pojemnik z lodem wypełniony środkiem do przechowywania w lodówce w zamrażarce. W tej chwili lód w normalnej temperaturze jest zamrażany w lodówce. Pomieszczenie wewnętrzne w sposób ciągły pochłania ilość chłodu w komorze zamrażarki, dopóki czynnik chłodniczy w pakiecie lodu nie zostanie całkowicie zamrożony do stanu stałego, co oznacza zakończenie ładowania i chłodzenia. W tym czasie, o ile używamy go z wysokiej jakości pojemnikiem termoizolacyjnym lub lodówką, opakowanie lodowe uwalnia zimną ilość pochłoniętą z lodówki w pudełku termoizolacyjnym lub lodówce, dzięki czemu pudełko termoizolacyjne lub lodówka mogą utrzymywać określony zakres środowiska niskiej temperatury.

Pytanie brzmi: jak radzić sobie z lodem przyniesionym ze szczepionką? Nie martw się, Cooling Ice Pack Factory może przyjść i powiedzieć wszystkim.

Jeśli chodzi o okład lodowy, niezależnie od tego, czy jest to wypełniony wodą lód, czy gotowy okład lodowy, można go stosować wielokrotnie, nie tylko w medycynie, przemyśle biologicznym, przemyśle spożywczym, ale także w życiu codziennym. Zazwyczaj, dopóki opakowanie nie jest uszkodzone, opakowanie lodowe można wielokrotnie zamrażać i używać około 5000 razy. Pakiet lodu jest dobrą ochroną środowiska i dobrą energooszczędnością w fizycznym chłodzeniu. Dlatego dostawca chłodni do transportu leków zaleca, aby nie upuszczać woreczków lodu przyniesionych przez szczepionkę. Staramy się poddawać je recyklingowi tak wiele razy, jak to możliwe, aby okłady z lodu były bardziej przydatne. A co z lodem przyniesionym ze szczepionką? Najpierw sprawdzamy, czy okład lodowy jest uszkodzony. Jeśli nie jest uszkodzony, możemy go przechowywać w czystym miejscu w temperaturze pokojowej lub bezpośrednio zamrozić w lodówce z zamrażarką, aby można go było użyć ponownie, gdy w przyszłości będzie potrzebny lód. W przypadku uszkodzenia opakowania z lodem można je usunąć zgodnie z codzienną metodą usuwania śmieci. Zawartość okładu lodowego jest przyjazna dla środowiska i nietoksyczna, co może ulec degradacji.

Powyżej jest zalecaną metodą postępowania z lodem przyniesionym ze szczepionką.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mrs.
Tel : 13861230192
Faks : 86-0519-88789192
Pozostało znaków(20/3000)