| typu | Bezludny |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla skrzynki EPP | 46 * 46 * 46 cm |
| Rozmiar inter do skrzynki EPP | 35 * 35 * 35 cm |
| Pojemność dla skrzynki EPP | 42 L |
| Materiał zewnętrzny | Plastikowy |
| typu | Bezludny |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla skrzynki EPP | 46 * 46 * 46 cm |
| Rozmiar inter do skrzynki EPP | 35 * 35 * 35 cm |
| Pojemność dla skrzynki EPP | 42 L |
| Materiał zewnętrzny | Plastikowy |
| Rozmiar zewnętrzny | 38,2*38,2*38,2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tkanina Oxford |
| Rozmiar wewnętrzny | 30*30*30 cm |
| materiał wewnętrzny | Bardzo drobne włókno szklane VIPs + pianka PU |
| Typ pojemności | 27L |
| Nazwa produktu | Fit & Fresh Cool Cooler Slim Gel Lunch Box Cooler Pack / Ice Block OEM |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| rozmiar | dostosować |
| Grubość | 1 CM, 1,5 CM, 3 CM i dostosowane |
| Główny materiał | Bardzo precyzyjne włókno szklane |
| Przewodność cieplna | ≤0,003 W / mk |
| typu | Materiały izolacyjne z bardzo dokładnego włókna szklanego |
|---|---|
| Grubość | 1 CM i dostosowane |
| Przewodność cieplna | ≤0,002 W / mk |
| Główny materiał | Bardzo precyzyjne włókno szklane / PU |
| gęstość | ≤ 5 kg / m2 |
| typu | Materiały do izolacji cieplnej |
|---|---|
| Grubość | 2 CM i dostosowane |
| Przewodność cieplna | ≤0,002 W / mk |
| gęstość | ≤ 5 kg / m2 |
| Siła kompresji | ≥ 0,12 MPa |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| rozmiar | dostosować |
| Grubość | 1 CM, 1,5 CM, 3 CM i dostosowane |
| Główny materiał | Bardzo precyzyjne włókno szklane |
| Przewodność cieplna | ≤0,003 W / mk |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| rozmiar | dostosować |
| Grubość | 1 CM, 1,5 CM, 3 CM i dostosowane |
| Główny materiał | Bardzo precyzyjne włókno szklane |
| Przewodność cieplna | ≤0,003 W / mk |
| typu | pudełko na lody |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 63 * 47,5 * 43 cm |
| Wewnętrzny rozmiar | 56,8 * 41,5 * 40,2 cm |
| Pojemność | 94L |
| używane dla | Transport lodów |