| Nazwa produktu | Izolacja materiału VPU Pudełko do przechowywania w chłodni do transportu leków |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 46x46x46cm |
| Wymiar wewnętrzny | 35x35x35cm |
| Pojemność | 42L |
| Waga | 3 kg |
| Materiał wewnętrzny | Pianka PU / PU + panel izolacyjny próżniowy |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Powłoka z tworzywa PE/torba z tkaniny Oxford/arkusz aluminiowy |
| Rozmiar zewnętrzny | 23*16*26 cm |
| Wewnętrzny rozmiar | 18*11*20 cm |
| Tom | 4 litry |
| rozmiar | 6,4 * 1,5 cm |
|---|---|
| Waga | 45g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SOK ROŚLINNY |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Nazwa produktu | 350g twarda skorupa plastikowa piknikowa torba chłodząca okłady z lodu zamrażarka kostki lodu |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Ekologiczne, nietoksyczne, sztywne plastikowe bloky lodowe, niebieskie, zamrażalne, 200 ml, torby ch |
|---|---|
| Wielkość | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Plastikowe eutektyczne zimne płyty lodowa cegła do długotrwałego transportu żywności |
|---|---|
| Rozmiar | 16,3*9,5*3,8 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Super chłonny polimer |
| Wielkość | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 12 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | płyn chłodzący |
| kolory | niebieski, dostosowany |
| ROZMIAR | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |