| rozmiar | 20*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 80g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 20*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 80g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| rozmiar | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód HDPE o pojemności 600 ml do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| rozmiar | 25x20x3cm |
|---|---|
| waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Rozmiar | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 26,5x9,7x4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 640ml |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Wielkość | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Niestandardowa duża, twarda, przenośna lodówka wielokrotnego użytku może pić chłodniejszą cegłę do p |
|---|---|
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
| Tom | 1500ml |
| Stosowanie | Uchwyt na piwo, wino na puszkę |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Rozmiar | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |