| Nazwa produktu | Długotrwała torba chłodząca wielokrotnego użytku Ice Slim Lunch Gel Ice Pack do świeżej żywności |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Cool Coolers Slim Wielokrotnego użytku żelowe opakowania do lodów do pudełek śniadaniowych, toreb na |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Rozmiar | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Chłodna chłodnica wielokrotnego użytku Slim Gel Cool Bag Ice Pack Lunch Ice Box dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Chłodnie Cienkie, wielokrotnie używalne żele Małe worki chłodzące Paczki z lodem na lunch Pudełka, w |
|---|---|
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Cool bag Lunch Ice Pack, zestaw żelowy do zamrażania do toreb termoizolacyjnych, pudełko na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 125 x 125 x 12 mm lub niestandardowe |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |