| Nazwa produktu | 20 * 20 * 1,5 cm kwadratowe wielokrotnego użytku twarde pojemniki na lód z tworzywa sztucznego do po |
|---|---|
| rozmiar | 20 * 20 * 1,5 cm lub dostosowane |
| ODM | Witamy |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | materiał o przemianie fazowej |
| Nazwa produktu | Ekologiczne izolowane pakiety ciepła wielokrotnego użytku Engery Storage Box z Pcm |
|---|---|
| ROZMIAR | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| Oem | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Rozmiar | 13x3cm |
|---|---|
| Waga | 280g |
| materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Wielkość | 13x3cm |
|---|---|
| Waga | 280G |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| rozmiar | 10,2 * 3,3 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | żel grzewczy |
| kolory | Niebieski, można dostosować, MOQ to 3000 sztuk |
| Rozmiar | 32*11*2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 580 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | +55 materiał grzewczy |
| Rodzaj | Termiczny |
| rozmiar | 21,5x3cm |
|---|---|
| waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | PP klasy spożywczej |
| kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |