| Nazwa produktu | PCM Materiał zmieniający fazę Eutektyczna płyta zimna wielokrotnego użytku o różnych zastosowaniach |
|---|---|
| Wielkość | 24.5*24,5*2,5 cm lub na zamówienie |
| Pojemność | 1200ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | 18.6*10.3CM PCM Ice Pack Brick do przechowywania i transportu medycznego |
|---|---|
| Wielkość | 18,6*10,3 cm, 22,5*13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości, zatwierdzony przez SGS |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący, MSDS |
| Punkt zamarzania | 0 stopni |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biały Czerwony Żółty Niebieski |
| Wielkość | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | Zastępca lodu chłodnie chłodnie Slim lunch Paczki lodowe Odpychacz zestaw do pojemnika żywności |
|---|---|
| Wielkość | 20*13*1,5 cm |
| Pojemność | 300 ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE wielokrotnego użytku niezawierający BPA |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rozmiar | 26,8*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Niebieski |