| Rozmiar | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Dopasowane i świeże chłodne lodówki wąskie opakowania na lód |
|---|---|
| materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| rozmiar | 12,2 * 12,2 * 1,2 cm, 12,2 * 12,2 * 1,4 cm, 13,3 * 12,7 * 1,3 cm |
| Waga | 130g, 180g, 160g |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | Niestandardowe twarde plastikowe żele Ice Eutectic Cold Plates Cooler Ice Bricks do transportu |
|---|---|
| Rozmiar | 17*11*1 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 180ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | biały pojemnik z kolorowym żelem |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płyn | Żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Kolory | Biało niebieski |
| Nazwa produktu | HDPE Food Grade Eutectic Ice Pack wielokrotnego użytku żel do zimnego akumulatora do torby chłodzące |
|---|---|
| Rozmiar | 17*9*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 400 ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |