| Nazwa produktu | Mini Fit And Fresh Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Bricks For Kids Przenośna torba |
|---|---|
| Rozmiar | 12*7.8*2 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Nazwa produktu | 150 ml Mini Kolorowe Okłady Lodowe Do Lodówek Długotrwałe Okłady Lodowe |
|---|---|
| ROZMIAR | 12*7.8*2 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE bez BPA |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Przenośna mini torba chłodząca dla dzieci wielokrotnego użytku w kształcie fali na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Niebieski przenośny chłodnica w torbie lodowej ponowne użycie zamrażaliwa żelowe plecaki |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | OEM 220ml BPA free plastikowa lodówka żelowa niebieski pakiet chłodzący dla dzieci torba chłodząca |
|---|---|
| Wielkość | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | Plastiki HDPE wolne od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | OEM 220ml BPA free plastikowa lodówka żelowa niebieski pakiet chłodzący dla dzieci torba chłodząca |
|---|---|
| Wielkość | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | Plastiki HDPE wolne od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml mini chłodziarkę chłodzącą w formie smukłych żelowych wkładów chłodzących na mrożoną |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 12,2*12,2*2cm |
|---|---|
| Waga | 180 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |