| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml mini chłodziarkę chłodzącą w formie smukłych żelowych wkładów chłodzących na mrożoną |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Niestandardowe 100 ml Piękne kolorowe kształty jabłek Cool Cool Cooler Slim Ice Packs na lunch box |
|---|---|
| rozmiar | 10 * 2 cm, 100 ml lub niestandardowe |
| OEM | tak |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 10,8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| Waga | 50-100g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| rozmiar | 12 * 7,8 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Wielkość | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| rozmiar | 10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |