| rozmiar | 17,5 * 9 * 3,5 |
|---|---|
| waga | 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Inside likild | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Direct Freeze Pack Cooling Ice Brick Eutectic Cold Plates Przenośny blok chłodzący |
|---|---|
| Rozmiar | 21,7 * 15,8 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 550ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Bez BPA Przechowywanie żywności Długotrwałe okłady z lodu Torba chłodząca Ice Bricks Materiał wewnęt |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | 16,5 * 7,4 * 2 cm Instant Cool Bag Pakiety lodowe Ice Gel Pack Twardy plastik wielokrotnego użytku |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Nazwa produktu | Chłodnie Cienkie, wielokrotnie używalne żele Małe worki chłodzące Paczki z lodem na lunch Pudełka, w |
|---|---|
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | FDA zatwierdziła plastikowe torby do chłodzenia natychmiastowego, opakowania lodowe, zamrażarki, blo |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Promocyjny przenośny prezent żelowa torba chłodząca okłady z lodu Lunch Cold Pack na pudełko na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 35,5 * 15,5 * 2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodziwo chłodzące |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Plastikowa torba wielokrotnego użytku FDA Instant, chłodząca na lód, do przechowywania żywności na k |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |