| Nazwa produktu | Mini Slim Foot Pad Shape Gel Toddler Ice Pack Bloki lodu do wielokrotnego zamrażania |
|---|---|
| Rozmiar | 14*7,5*1 cm |
| Pojemność | 90ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał | HDPE+SAP |
| Użycie | Przechowuj żywność i napoje zimne |
|---|---|
| Projekt | Trwałe |
| Bezpieczeństwo | Nietoksyczny i wolny od BPA |
| Pojemność | 1,2 l |
| Temperatura | 0°C, -5℃, -10℃, -15℃, -20℃, -25℃ |
| Nazwa produktu | Chillery chłodne, chłodniejsze opakowanie na lunch zastępują torbę termiczną z wewnętrznym żelem chł |
|---|---|
| Rozmiar | 15*9*2 cm, 220 ml |
| Pojemność | 220ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Pojemność | 480ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga | 70g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | czerwony, niebieski, żółty, można dostosować |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Nazwa produktu | Niestandardowe 100 ml Piękne kolorowe kształty jabłek Cool Cool Cooler Slim Ice Packs na lunch box |
|---|---|
| rozmiar | 10 * 2 cm, 100 ml lub niestandardowe |
| OEM | tak |
| Kod HS | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód HDPE o pojemności 600 ml do chłodzenia napojów |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*11,7*3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Zabarwienie | Można je dostosować |
| Projekt | Smukły i lekki |
|---|---|
| Użycie | Przechowuj żywność i napoje zimne |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2 funty |
| Trwałość | wielokrotnego użytku |