| Rozmiar | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 28.6*11.2*9 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | karton |
| Wielkość | 23*17*9cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rozmiar | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Wielkość | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Nazwa produktu | OEM Plastikowy kolorowy wentylator chłodnicy powietrza 400g do letniego chłodzenia |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Rozmiar | 10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |