| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez SGS, ultra cienki żel chłodzący do lodówek z żelem chłodzącym wewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar | 19*15*1.2 cm |
| Pojemność | 260ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE wielokrotnego użytku; |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |
| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*15*15 cm cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 100 gramów |
| Wewnątrz | 600 ml cegły lodowej |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Ultra cienki niebieski żel wielokrotnego użytku Ice Pack Plastikowy lód lodowy z aprobatą CE / FDA |
|---|---|
| Rozmiar | 17,5 * 11,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Ekologiczny | Tak |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 15*15*14 CM |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 400g |
| Wewnątrz | 380 ml cegły lodowej |
| Nazwa produktu | Promocyjny przenośny prezent żelowa torba chłodząca okłady z lodu Lunch Cold Pack na pudełko na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Hurtownia 25*20*1cm ultra slim cool cooler fit i świeży plastikowy pojemnik na lód wielokrotnego uży |
|---|---|
| Rozmiar | 25*20*1 cm |
| Pojemność | 300ml |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC |
| Rodzaj | Izolowane, termiczne |