| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 32 * 32 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla skrzynki EPP | 36 * 22 * 25 cm |
| Rozmiar inter do skrzynki EPP | 47 * 31 * 36,5 cm |
| Pojemność dla skrzynki EPP | 19,8 litra |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| Nazwa produktu | Dopuszczony do kontaktu z żywnością, bardzo duży, pusty, bardzo duży ekspres do butelek z termosem z |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Pojemność | Zindywidualizowane |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla skrzynki EPP | 23 * 17 * 17 cm |
| Rozmiar inter do skrzynki EPP | 21 * 14 * 14 cm |
| Pojemność dla skrzynki EPP | 4 L |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla skrzynki EPP | 23 * 17 * 17 cm |
| Rozmiar inter do skrzynki EPP | 21 * 14 * 14 cm |
| Pojemność dla skrzynki EPP | 4 L |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |