| Nazwa produktu | Plastikowe zimne płyty eutektyczne HDPE klasy spożywczej z żelem zatwierdzonym przez SGS |
|---|---|
| Rozmiar | 22*14*2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| typu | Bezludny |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla skrzynki EPP | 92,5 * 52,5 * 65 cm |
| Rozmiar inter do skrzynki EPP | 83 * 45 * 55 cm |
| Pojemność dla skrzynki EPP | 205 L |
| Materiał zewnętrzny | Wodoodporna tkanina Oxford |
| Rodzaj | Pudełko chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny dla pudełka EPP | 58*38*54 cm |
| Rozmiar wewnętrzny do skrzynki EPP | 53*30*47 cm |
| Pojemność skrzynki EPP | 74,7 l |
| Materiał zewnętrzny | tkanina oxford |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| rozmiar | dostosować |
| Grubość | 1 CM, 1,5 CM, 3 CM i dostosowane |
| Główny materiał | Bardzo precyzyjne włókno szklane |
| Przewodność cieplna | ≤0,003 W / mk |
| Materiał wewnętrzny | Poliuretan |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Eksportuj tekturę falistą |
| Rozmiar zewnętrzny | 440*440*450mm |
| Wewnętrzny rozmiar | 320*320*320mm |
| Grubość PU | 60mm |
| Wielkość | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP - 0 stopni |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| rozmiar | dostosować |
| Grubość | 1 CM, 1,5 CM, 3 CM i dostosowane |
| Główny materiał | Bardzo precyzyjne włókno szklane |
| Przewodność cieplna | ≤0,003 W / mk |
| typu | Skrzynka chłodnicy próżniowej |
|---|---|
| rozmiar | dostosować |
| Grubość | 1 CM, 1,5 CM, 3 CM i dostosowane |
| Główny materiał | Bardzo precyzyjne włókno szklane |
| Przewodność cieplna | ≤0,003 W / mk |
| typu | Materiały do izolacji cieplnej |
|---|---|
| Grubość | 1,5 CM i dostosowane |
| Przewodność cieplna | ≤0,002 W / mk |
| gęstość | ≤ 5 kg / m2 |
| Siła kompresji | ≥ 0,12 MPa |
| Rodzaj | Materiały termoizolacyjne |
|---|---|
| Gęstość | 1,5 CM i dostosowane |
| Przewodność cieplna | ≤0,002 W/mk |
| gęstość | ≤5 kg/m2 |
| Siła kompresji | ≥0,12 MPa |