| rozmiar | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| rozmiar | 51,5*18*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 19,5*17,2*3 cm |
|---|---|
| Waga | 750G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Próbowałem też połączyć dwie puste butelki |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | 200 ml Wave Shape Cool Bag Ice Packs Wielokrotnego użytku kostki żelowe do toreb chłodzących |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 17,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | bezpieczny solidny plastik HDPE |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | Nie żrący piknik wielokrotnego użytku Eutectic Cold Plates Cooler Ice Block do zamrażania |
|---|---|
| Wymiar | 14,3 * 7,7 * 3,8 cm, 17,3 * 9,6 * 3,8 cm, 21 * 11,6 * 3,8 cm lub dostosowane |
| OEM | Tak |
| Ekologiczny | Tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Niestandardowe twarde plastikowe żele Ice Eutectic Cold Plates Cooler Ice Bricks do transportu |
|---|---|
| Rozmiar | 17*11*1 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 180ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| ROZMIAR | 22,5x18,5x3,5cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |