| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 24,5*24,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1038 g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały pojemnik z niebieskim żelem, można również dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Rozmiar | 18*9,5*2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 40*26*4 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 35 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Twarda powłoka z tworzywa sztucznego HDPE |
| Inside likild | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski |
| Wielkość | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 85g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | Czerwony niebieski |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*15*15 cm cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 100 gramów |
| Wewnątrz | 600 ml cegły lodowej |
| Rozmiar | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 19,5*13*4 cm |
|---|---|
| Waga | 430g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |