| Rozmiar | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Plastikowa torba wielokrotnego użytku FDA Instant, chłodząca na lód, do przechowywania żywności na k |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | kolorowe;niestandardowe |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny żel chłodzący PCM, bezpieczny dla żywności - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| ROZMIAR | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny, bezpieczny dla żywności żel chłodzący PCM - Zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| Wielkość | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400G |
| Kolor | Można je dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| typu | Plecak z ubezpieczeniem na mleko matki |
|---|---|
| materiał | Termiczny |
| Worek lodu | Plastik HDPE do żywności |
| Funkcja | Przyjazne dla środowiska |
| Brand name | JS |
| Rozmiar | można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Nazwa produktu | Zestaw do zdejmowanej chłodziarki do lodu z twardego plastiku HDPE |
|---|---|
| rozmiar | 20,5 * 10 * 5,5 cm |
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |