| rozmiar | 16.5 * 10.2 * 3 cm; 19.5 * 12 * 3 cm 19.5 * 17.2 * 3 cm; 23.5 * 19.5 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g; 450g; 750g; 1000g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Sok roślinny |
| Kolory | niebieski, biały |
| Rozmiar | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Specyfikacja | 13,5 * 13,5 * 2 cm, 200 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Nazwa produktu | OEM 220ml BPA free plastikowa lodówka żelowa niebieski pakiet chłodzący dla dzieci torba chłodząca |
|---|---|
| Wielkość | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | Plastiki HDPE wolne od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Żel chłodzący SAP |
| Rozmiar | 19,5*17,2*3 cm |
|---|---|
| Waga | 750G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Cegła lodowa z mleka matki |
| Materiał zewnętrzny z cegły lodowej | HDPE spożywczy |
| Wewnętrzny materiał z cegły lodowej | Żel chłodzący |
| rozmiar | 34,5 * 15,5 * 2,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 32,5x24,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Wielkość | 15*10*2cm /szt |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |