| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml mini chłodziarkę chłodzącą w formie smukłych żelowych wkładów chłodzących na mrożoną |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | Niebieski przenośny chłodnica w torbie lodowej ponowne użycie zamrażaliwa żelowe plecaki |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | 23,5*19,5*3cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rozmiar | 33,2*28*2,4 cm |
|---|---|
| Waga | 1700g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo sztuczne HDPE klasy spożywczej, bez BPA |
| Wewnątrz płyn | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Zabarwienie | biały |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez SGS, ultra cienki żel chłodzący do lodówek z żelem chłodzącym wewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar | 19*15*1.2 cm |
| Pojemność | 260ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE wielokrotnego użytku; |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |
| Nazwa produktu | Food Grade Sztywne plastikowe wielokrotnego użytku ultracienkie żelowe opakowania na lód Pudełko na |
|---|---|
| Wielkość | 19 * 12,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, tak. |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | OEM Chłodziarka do obiadu wielokrotnego użytku Ice Brick Ultra Thin Ice Pack z żelem chłodzącym |
|---|---|
| Wielkość | 19 * 12,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, tak. |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Opakowania rozgrzewające na lunch Wielokrotnego użytku Bez Bpa Trwałe opakowania z żelem gorącym Pe |
|---|---|
| Rozmiar | 30 * 20 * 2 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | 25 stopni, 55 stopni, 80 stopni PCM |
| rozmiar | 35,5 * 15,5 * 2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodziwo chłodzące |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar zewnętrzny | 38,2*38,2*38,2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tkanina Oxford |
| Rozmiar wewnętrzny | 30*30*30 cm |
| materiał wewnętrzny | Bardzo drobne włókno szklane VIPs + pianka PU |
| Typ pojemności | 27L |