| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Waga | 290g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | niebieski, można dostosować! |
| Rozmiar | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Profesjonalny, zdrowy, ultracienki wkład do lodu HDPE Materiał zewnętrzny do przechowywania żywności |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 14.5*14.8*2.8 cm |
|---|---|
| Waga | 370g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| rozmiar | 12 * 7,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Nazwa produktu | Dostosuj słodkie, zwierzęce opakowania bez bpa wielokrotnego użytku, trwałe, chłodzące opakowania ch |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Przenośna torba z długopisem insulinowym |
|---|---|
| Wielkość | 17,5*7*4 cm |
| objętość | 300g |
| Użycie | insulina, szczepionka, chłodziarka do leków |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| typu | Plecak z ubezpieczeniem na mleko matki |
|---|---|
| materiał | Termiczny |
| Worek lodu | Plastik HDPE do żywności |
| Funkcja | Przyjazne dla środowiska |
| Brand name | JS |