| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 21*11,6*3,8m |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Rozmiar | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 52,5 * 32,8 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Rozmiar | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 85g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | Czerwony niebieski |
| Wielkość | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | niebieski, czerwony, różowy, fioletowy, na zamówienie |